Jsme členy ČGF (ČESKÁ GYMNASTICKÁ FEDERACE)

Sportovní gymnastika
pro radost

4 - 15 let
Gymnastiku chápeme jako otevřený systém metodicky uspořádaných pohybových činností esteticko koordinačního charakteru se zaměřením na tělesný a pohybový rozvoj člověka, na udržení a zlepšování zdraví. Formát našich tréninků je vhodný pro úplné začátečníky až po závodní kategorii.

Gymnastika je tím nejlepším základem pro všechny ostatní sporty a poskytne vašemu dítěti všestranný rozvoj. Na tréninku se budeme zaměřovat prostřednictvím her a různorodých cvičení např. na mobilitu, zpevnění a posílení celého těla, protažení, odrazovou a doskokovou průpravu, stojkovku, zakladní gymnastické prvky na nařadích.

skupiny 2/2022 - 6/2023

Gymnastika pro radost
(2017 - 2014)
skupina GYM - A

středa 15:30 - 16:30

REGISTARCE MOŽNÁ JAKO NÁHRADNÍK


Gymnastika pro radost
(2017 - 2019)
skupina GYM - B

středa 16:30 - 17:30

REGISTARCE MOŽNÁ JAKO NÁHRADNÍK


Gymnastika pro radost
(2017 - 2015)
skupina GYM - C

úterý 15:30 - 16:30

REGISTARCE MOŽNÁ JAKO NÁHRADNÍK


Gymnastika pro radost
(2014 - 2012)
skupina GYM - D

úterý 16:30 - 17:30

VOLNÁ MÍSTA

Gymnastika pro radost
(2014 - 2011)
skupina GYM - E

pátek 16:45 - 17:45

REGISTARCE MOŽNÁ JAKO NÁHRADNÍK

Detailní informace o gymnastice

tréninková skupina

Řitka od 2/2023 - 06/2023

lokalita

celoročně tělocvična Sokol Řitka
ul. U Sokolovny 23, Řitka

tréninkové dny

úterý, středa a pátek viz. přehled skupin

cena za 5 měsíců

2950,- Kč Kč - pro všechny členy 1x týdně

4700,- Kč Kč - pro všechny členy 1x týdně + 2.sport
V kombinaci 1x trénink gymnastika + 1x atletika nebo fotbal

5300,- Kč
pro všechny členy 2x týdně.

hl. trenérka

Markéta 720346912

trenérka Markéta

Jmenuji se Markéta a sport mám od malička v krvi. Od svých 4 let se stala pro mě gymnastická hala a zimní stadion druhým domovem. Věnovala jsem se gymnastice a krasobruslení. Tréninky 2-3x denně byly na denním pořádku. Poznala jsem krásu, ale i bolest, dřinu, vítězství ve sportech, které pro mě znamenaly všechno. Procestovala jsem spoustu zajímavých míst a získala medaile z různých koutů světa (Dánsko, Francie, Itálie, Německo,…) Stala jsem se vícenásobnou mistryní ČR v teamgymu, 7.místo na Mistrovství Evropy v Dánsku a další. Postupem času jsem se začala věnovat i dětem. Neustále se vzdělávám, jezdím na trenérká školení. Spoustu zkušeností jsem získala i na tělovýchovné fakultě VŠ. Nyní působím jako trenérka sportovní gymnastiky, krasobruslení a také jako osobní trenérka ve fitness. menuji se Markéta a sport mám od malička v krvi. Od svých 4 let se stala pro mě gymnastická hala a zimní stadion druhým domovem. Věnovala jsem se gymnastice a krasobruslení. Tréninky 2-3x denně byly na denním pořádku. Poznala jsem krásu, ale i bolest, dřinu, vítězství ve sportech, které pro mě znamenaly všechno. Procestovala jsem spoustu zajímavých míst a získala medaile z různých koutů světa (Dánsko, Francie, Itálie, Německo,…) Stala jsem se vícenásobnou mistryní ČR v teamgymu, 7.místo na Mistrovství Evropy v Dánsku a další. Postupem času jsem se začala věnovat i dětem. Neustále se vzdělávám, jezdím na trenérká školení. Spoustu zkušeností jsem získala i na tělovýchovné fakultě VŠ. Nyní působím jako trenérka sportovní gymnastiky, krasobruslení a také jako osobní trenérka ve fitness.

Co je důležité vědět?

Přihlásit se můžete kdykoliv v roce. Cena při pozdějším zapojení klesá. Je možné přeřazení do jiné kategorie.

Povinné pro všechny ročníky.
Formulář zdravotní způsobilosti zde.

Jak mám zaplatit?

Platbu prosím odešlete na č.ú.: 290625104/0300 s přiděleným VS (VS naleznete v rodičovském portálu do kterého získáte přístup po registraci). Do poznámky prosím dejte jméno a příjmení svého dítěte. Platba je splatná vždy v prosinci a červenci. Nechce-li nováček po prvních 14 dnech pokračovat, tak má právo na vrácení 4/5 odeslané částky.

Jak komunikovat?

Každá tréninková skupina má vytvořenu svou whatsapp skupinu pro rodiče. Zde odesíláme informace od nás k vám. Docházku dětí evidujeme, trenérka žádá o omlouvání dětí z tréninků.
zavolat

Podpořili nás

Velice si vážíme podpory od dárcům, veřejných institucí, spolků a sponzorům. Získané finanční prostředky ivestujeme pouze dle grantové nebo dotační výzvy. Volné neúčelové prostředky investujme do rozvoje klubu a budoucího sportovního areálu v Řitce.