Gymnastika
pro radost i závodně

4 - 15 let
Gymnastiku chápeme jako otevřený systém metodicky uspořádaných pohybových činností esteticko koordinačního charakteru se zaměřením na tělesný a pohybový rozvoj člověka, na udržení a zlepšování zdraví. Formát našich tréninků je vhodný pro úplné začátečníky až po závodní kategorii. 

Gymnastika pro radost, ale i závodně.
Gymnastika je tím nejlepším základem pro všechny ostatní sporty a poskytne vašemu dítěti všestranný rozvoj. Na tréninku se budeme zaměřovat prostřednictvím her a různorodých cvičení např. na mobilitu, zpevnění a posílení celého těla, protažení, odrazovou a doskokovou průpravu, stojkovku, zakladní gymnastické prvky na nařadích.

Pro pokročilé nabízíme možnost závodní gymnastiky.

Gymnastika pro radost
mini přípravka
(2019, 2018 a 2017)
skupina GYM - B

středa 16:30 - 17:30

 VOLNÉ MÍSTO


Gymnastika pro radost
malá přípravka
(2016, 2015 a 2014)
skupina GYM - C

úterý 16:30 - 17:30

REGISTRACE JEN JAKO NÁHRADNÍK


Gymnastika pro radost
velká přípravka
(2013, 2012 a 2011)
skupina GYM - D

úterý 17:30 - 18:30

 VOLNÉ MÍSTO


Gymnastika pro radost
malá + velká přípravka
(2011 - 2016)
skupina GYM - E

pátek 16:45 - 17:45

3 VOLNÁ MÍSTA

Gymnastika závodně
(2018, 2017,2016 a 2015)
skupina GYM - A

VOLNÁ MÍSTA (2)
Do této skupiny registrují pouze trenérky po předchozí dohodě s rodičem.

úterý 15:30 - 16:30
středa 15:30 - 16:30

Detailní informace o gymnastice

tréninková skupina

Řitka od 2/2022 - 06/2022

lokalita

celoročně tělocvična Sokol Řitka
ul. U Sokolovny 23, Řitka

tréninkové dny

úterý, středa a pátek

cena za 5 měsíců  

3800,- Kč pro všechny členy 2x týdně
Budou-li zásadně zvýšeny energie a tím i pronájem tělocvičen, tak bude cena navýšena o rozdíl proti aktuální ceně pronájmu.

2800,- Kč Kč - pro všechny členy 1x týdně
Budou-li zásadně zvýšeny energie a tím i pronájem tělocvičen, tak bude cena navýšena o rozdíl proti aktuální ceně pronájmu.

Máte-li zájem sporty kombinovat s docházkou jen 1x týdně, tak za jednu cenu 4400Kč je možné docházet na 1x trénink gymnastiky a na 1x trénink atletiky nebo 1x trénink fotbalu.

hl trenérka

Markéta 720346912

trenérka Markéta

Jmenuji se Markéta a sport mám od malička v krvi. Od svých 4 let se stala pro mě gymnastická hala a zimní stadion druhým domovem. Věnovala jsem se gymnastice a krasobruslení. Tréninky 2-3x denně byly na denním pořádku. Poznala jsem krásu, ale i bolest, dřinu, vítězství ve sportech, které pro mě znamenaly všechno. Procestovala jsem spoustu zajímavých míst a získala medaile z různých koutů světa (Dánsko, Francie, Itálie, Německo,…) Stala jsem se vícenásobnou mistryní ČR v teamgymu, 7.místo na Mistrovství Evropy v Dánsku a další. Postupem času jsem se začala věnovat i dětem. Neustále se vzdělávám, jezdím na trenérká školení. Spoustu zkušeností jsem získala i na tělovýchovné fakultě VŠ. Nyní působím jako trenérka sportovní gymnastiky, krasobruslení a také jako osobní trenérka ve fitness. menuji se Markéta a sport mám od malička v krvi. Od svých 4 let se stala pro mě gymnastická hala a zimní stadion druhým domovem. Věnovala jsem se gymnastice a krasobruslení. Tréninky 2-3x denně byly na denním pořádku. Poznala jsem krásu, ale i bolest, dřinu, vítězství ve sportech, které pro mě znamenaly všechno. Procestovala jsem spoustu zajímavých míst a získala medaile z různých koutů světa (Dánsko, Francie, Itálie, Německo,…) Stala jsem se vícenásobnou mistryní ČR v teamgymu, 7.místo na Mistrovství Evropy v Dánsku a další. Postupem času jsem se začala věnovat i dětem. Neustále se vzdělávám, jezdím na trenérká školení. Spoustu zkušeností jsem získala i na tělovýchovné fakultě VŠ. Nyní působím jako trenérka sportovní gymnastiky, krasobruslení a také jako osobní trenérka ve fitness. 

Co je důležité vědět?

Přihlásit se můžete kdykoliv v roce. Cena při pozdějším zapojení klesá. Je možné přeřazení do jiné kategorie. 

Povinné pro všechny ročníky.
Formulář zdravotní způsobilosti zde.

Jak mám zaplatit?

Platbu prosím odešlete na č.ú.:  290625104/0300 s přiděleným VS (VS naleznete v rodičovském portálu do kterého získáte přístup po registraci). Do poznámky prosím dejte jméno a příjmení svého dítěte. Platba je splatná vždy v lednu a srpnu. Nebude-li nově zaregistrovaný nováček chtít po 14 dnech zkoušení pokračovat, tak má právo na 100% vrácení peněz. 

Jak komunikovat?

Každá tréninková skupina má vytvořenu svou whatsapp skupinu pro rodiče. Zde odesíláme informace od nás k vám. Docházku dětí evidujeme, trenérka žádá o omlouvání dětí z tréninků.
poslat e-mail       zavolat

Podpořili nás

Velice si vážíme podpory od dárcům, veřejných institucí, spolků a sponzorům. Získané finanční prostředky ivestujeme pouze dle grantové nebo dotační výzvy. Volné neúčelové prostředky investujme do rozvoje klubu a budoucího sportovního areálu v Řitce.