Gymnastika pro radost

4 - 15 let
Gymnastiku chápeme jako otevřený systém metodicky uspořádaných pohybových činností esteticko koordinačního charakteru se zaměřením na tělesný a pohybový rozvoj člověka, na udržení a zlepšování zdraví. Formát našich tréninků je vhodný pro úplné začátečníky až po závodní kategorii. V roce 2021 s gymnastikou ve Sportuj pod Brdy začínáme a tak musíme nejprve rozšířit členskou základnu. Budete-li mít zájem si program gymnastiky vyzkoušet, tak se na nás neváhejte obrátit.

Vašim dětem se bude věnovat profesionální trenérka Mariana. 

Začínáme s gymnastikou

Gymnastika pro radost, ale i závodně.

Nove nabízíme program sportovní gymnastiky, a to ve 2 treninkovych skupinach: 16-17 hodin pro začátečníky 17-18 hodin pro pokročilejší děti.  Gymnastika je tím nejlepším základem pro všechny ostatní sporty a poskytne vašemu dítěti všestranný rozvoj. Na tréninku se budeme zaměřovat prostřednictvím her a různorodých cvičení např. na mobilitu, zpevnění a posílení celého těla, protažení, odrazovou a doskokovou průpravu, stojkovku, zakladní gymnastické prvky na nařadích.

Pro pokročilé nabízíme možnost závodní gymnastiky.

Mariana Felixová

Sportovní gymnastika mě provází celým životem. S tímto úžasným sportem jsem začala již ve 4 letech a o 2 roky později jsem začala pravidelně chodit 3x týdně do pražského oddílu Gymstar Praha. Intenzita tréninků se pomalu navyšovala a postupně jsem byla častěji v tělocvičně než doma. Na závody či soustředění jsme s oddílem jezdily každý víkend a já jsem gymnastiku milovala čím dál více. Zúčastnila jsem se stovek závodů včetně několika MČR a cenné zkušenosti jsem získala i v zahraničí. V roce 2013 jsem ukončila závodní kariéru a přesunula se na trochu jiné gymnastické odvětví - TeamGym. Současně jsem začala trénovat přípravku SG v oddíle Slovan Praha, kde jsem v roce 2016 dostala své první závodní družstvo. V roce 2017 jsem získala licence trenér a rozhodčí III. třídy. O další 3 roky později jsem se přesunula do oddílů SK Hradčany a Gymstar Praha, kde nyní trénuji závodní i nezávodní družstva všech věkových kategorií. Mezitím jsem se posunula na trenéra II. třídy SGŽ a jedním z mých životních snů je vyšplhat se na nejvyšší trenérskou třídu (trenér I. třídy SGŽ). Současně jsem studentkou TF Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, pracuji v ZŠ Mníšek pod Brdy a pracuji na projektu Gymnastické tréninky. Na gymnastice nejvíce miluji jeji různorodost, všestrannost, eleganci a preciznost. Mým nejoblíbenějším nářadím jako gymnastka byla akrobacie a přeskok, ale z trenérské stránky jsou to naopak bradla a kladina. TeamGym mě baví jeho týmovým duchem, vzájemnou podporou a přátelskou atmosférou. Myslím si, že neexistuje lepší sport pro děti do jejich začátků. Poskytne jim rozvoj po všech stránkách a je skvělým základem pro další sporty. Těším se na všechny nové příznivce gymnastiky a společné zážitky v řitecké sokolovně!

Detailní informace o gymnastice

tréninková skupina

Mníšek pod Brdy 

Gymnastiku trénujeme pouze v lokalitě Řitka. 

tréninková skupina

Řitka od 2/2022 - 06/2022

VOLNÁ MÍSTA v této lokalitě

lokalita

celoročně tělocvična Sokol Řitka

tréninkové dny

úterý, čtvretk, pátek (od 1.3.22)

čas tréninku

16:00 až 17:00 úterý (4 - 8 let)
17:00 až 18:00 úterý (8+ let)
17:30 až 18:30 čtvrtek (pokročilá skupina mix let)(do čtvrteční skupiny zařazují trenérky)
17:00 až 18:00 pátek (amatérská skupina mix let)

cena za 5 měsíců 

3500 Kč - pro všechny členy 2x týdně
2500 Kč - pro všechny členy 1x týdně

trenér

Mariana, Markéta

Co je důležité vědět?

Přihlásit se můžete kdykoliv v roce. Cena při pozdějším zapojení klesá. Je možné přeřazení do jiné kategorie. 

Povinné pro všechny ročníky.
Formulář zdravotní způsobilosti zde.

Jak mám zaplatit?

Platbu prosím odešlete na č.ú.:  290625104/0300 s přiděleným VS (VS naleznete v rodičovském portálu do kterého získáte přístup po registraci). Do poznámky prosím dejte jméno a příjmení svého dítěte. Platba je splatná vždy v lednu a srpnu. Nováčci si tréninky nejdříve vyzkoušejí a zaplatí až po 14 dnech.

Jak komunikovat?

Každá tréninková skupina má vytvořenu svou whatsapp skupinu pro rodiče. Zde odesíláme informace od nás k vám. Docházku dětí evidujeme, trenérka žádá o omlouvání dětí z tréninků.
poslat e-mail       zavolat

Podpořili nás

Velice si vážíme podpory od dárcům, veřejných institucí, spolků a sponzorům. Získané finanční prostředky ivestujeme pouze dle grantové nebo dotační výzvy. Volné neúčelové prostředky investujme do rozvoje klubu a budoucího sportovního areálu v Řitce.