Sponzoring klubu SK Sportuj pod Brdy

Velice si vážíme,
že zvažujete přispět našemu sportovnímu klubu formou finanční nebo materiálové podpory. Fungování klubu je přímo závislé na množství finančních prostředků, které klub získává z několika zdrojů jako jsou pravidelné členské příspěvky, vypsané sportovní granty a sponzorské dary.

Mezi naše hlavní pravidelné přispěvovatele patří město Mníšek pod Brdy, velký dar jsme obdželi od nadace ČEZ v projektu pomáhej pohybem. Jelikož jsme mladý sportovní klub, tak je nemožné účastnit se velkých sportovních výzev např. od MŠMT. O další podpory aktivně žádáme a finanční prostředky se snažíme využívat maximálně efektivně a ze 100% je investujme do rozvoje klubu. 

V klubu se věnujeme dětem od 4 let věku a připravujeme je na budoucí sportovní kariéru pomocí hravé a zábavné formy tréninku. Naše trenéry pravidelně školíme a využíváme propracované tréninkové metody a pomůcky. Díky vašemu sponzorskému daru budeme moci investovat do rozšiřování členské základny, vybavovat sportovní areál klubu, absolvovat další školení, nakoupit nové sportovního pomůcky nebo umožníte naše tréninky dětem z chudších majetkových poměrů.

Jakýkoliv finanční dar přijmeme na náš bankovní účet na základě darovací nebo reklamní smlouvy a obě dvě možnosti vám umožnují částku odepsat ze základu daně. Podpora může být jednorázová či pravidelná například měsíční. Na oplátku vám nabízíme propagaci vaší značky u nás v klubu.
 • logo s odkazem na naší webové stránce sponzorů

 • reklamní banner 2 x 1m uvnitř sportovního areálu v Řitce 

 • logo na všech tištěných materiálech našeho klubu

 • zmínka o podpoře v příspěvcích našich sociálních sítí

 • logo na dresech našich sportovců

 • možnost u nás uspořádat vaší firemení akci

 • možnost uhradit formou smlouvy také členské příspěvky vašich dětí

  Děkujeme za zvážení finanční podpory. Jsme připraveni se s vámi kdykoliv sejít a pokusit se nastavit možnost podpory i propagace na základě vašich požadavků.

  Jiří Hrdlička - předseda
  tel.: +420 605 912 925, jirka@sportujpodbrdy.cz