Vikingové  2.díl
"Cesta do nové země"
15.8.-24.8.2022

Loňské léto je již nenávratně pryč! Naše osady si žijí vlastním životem a čekají na správný čas, kdy využijí získané informace od zajatého krále Alamana a objeví bájnou západní zemi.

Jsi-li loňský bojovník nebo nový osadník a chceš si užít v létě spoustu srandy, naučit se bojovat, budovat a zdokonalovat své techniky, tak se neváhej přidat.

Vikingové,
připravte se na letní táborové dobrodružství.

Dobrý den vážení rodiče,

děkujeme za Váš zájem o dětský program Vikingové 2022. Minulý rok jsme pořádali první díl letního Vikingského dobrodružství a byla to tedy jízda :-).  Letos pokračujeme v započatém příběhu z minulého roku a vydáme se hledat bájnou zemi, kterou vyzradil zajatý král Alaman. Organizátory tábora jsou Jirka a Fífa, kteří oba jezdili na tábor od dětství, pak jako praktikanti a nakonec i jako vedoucí. Letos se náš tým rozšíří o dalšího vedoucího a z Jirky bude hlavas našeho tábora. Máme tedy bohaté zkušenosti. Jsme přesvědčení, že v dětech vyvoláme spoustu radosti, zažijí nová dobrodružství, naváží nová kamarádství a všechny dny si s námi maximálně užijí.

Termín je již pevný, ale umožníme pozdější příjezd nebo dřívější odjezd. Doporučujeme však 100% účast.

cena:   s vlastním stanem 6500 Kč - 10 dní 
cena:  náš stan s podsadou 7500 Kč - 10 dní    (doporučujeme tuto variantu)          

platba: 290625104/0300, VS: 2022999, text: jméno dítěte

Informujte prosím své přátelé o možnosti účastnit se našeho tábora. Čím více bude kamarádů, tak tím lépe. Stany s podsadou jsou vždy pro dvě děti a tak je výhoda přihlášek v páru do jednoho stanu.

U dětí, které nejsou členy našeho klubu je minimální věková podmínka 8 let.

Stáhněte si potvrzení o bezinfekčnosti., bude ho nutné doložit v den nástupu na tábor.

Je-li něco nejasného, tak nám klidně napište nebo volejte.

Registrace se stává potvrzenou zaplacením. Platba bude nejpozději vyžadována 3 měsíce před zahájením tábora s garancí vrácení 100% hodnoty v případě omezení kvůli COVID-19 omezením. 

Jiří Hrdlička (V - BRIN) 605 912 925,  jirka@sportujpodbrdy.cz

Jakou osadu vaše dítě obsadí?

100% osady obsazeno

100% osady obsazeno

80% osady obsazeno

osada Manisol

osada Ladegast

osada Valhala